Radoslav Klepáč

Ředitel vnějších vztahů Veletrhů Brno

Není jídlo, které mně nechutná. A nerad vidím, když se něčím plýtvá.

” V převlékací kabince se zrcadly jsem se vyděsil, když kolem mě stála velká tlustá zrůda.”O MNĚ

Na to, že jsem obézní, mě upozornili ostatní. Člověk totiž sám sebe stále vnímá jako mladého štíhlého hocha a nemá měřítko, aby sám sobě přiznal, že je obézní. Už jsem zkoušel několik diet. Tam je ale důležitá vůle a musím se přiznat, že ta mně bohužel chybí. Obezita je tedy pro mě velmi silná bariéra, kterou tělo nemůže samo o sobě překonat. Doufám, že nyní to vyjde a hlavně natrvalo.

MŮJ PŘÍBĚH

JAKÁ JE MOJE MOTIVACE

Lékař mě neustále zdůrazňuje, že musím hubnout a něco s tím dělat. Už mám za sebou několik pokusů. Ze sto třiceti kilogramů jsem zhubl na sto dvacet, ale už za půl roku jsem měl opět sto třicet dva.

JAKÝ BYL HLAVNÍ IMPULS

Když jsem v převlékací kabince uviděl v zrcadle velkou tlustou příšeru, zděsil jsem se. Hlavní důvody pro hubnutí jsou ale zdravotní, protože mám vysoký krevní tlak i cukrovku

JAKÝ JE MŮJ CÍL

Chci se dostat pod sto kilogramů. Pokud si ale před sebe položím osmadvacet kilo sádla na stůl, tak je mi jasné, že to není lehký úkol něco takového shodit.

JAK TO DĚLÁM

Ted mně s hubnutím pomáhá lékař. Když se člověk snaží sám, tak to příliš nejde. Ale když má správný návod a někoho, kdo nad ním drží pomyslný bič, tak má větší šanci na úspěch

Radoslavova cesta

Radoslav Klepáč
Radoslav Klepáč
Radoslav Klepáč
Radoslav Klepáč
Radoslav Klepáč

Taky chcete zhubnout?

Lidé, kteří se zapojili do projektu Nebudu obézní, se rozhodli se svojí váhou něco dělat. Nebáli se navštívit lékaře a začali víc řešit pohyb a stravu. Uvědomili si, že existují lidé, kteří jim dokáží pomoci. Zkuste to také.

Najít odborníka

* Nejedná se o obecně platný návod na hubnutí. Tento postup je vždy individuální.